O nas

Witamy w Stregamore Atelier - miejscu, w którym są tworzone małe i duże dzieła sztuki. 
 
Jesteśmy dwójką profesjonalistów i pasjonatów sztuki, nieustannie poszukujemy Piękna i istoty rzeczy.
 
Nasze Atelier powstało z miłości do Sztuki i Piękna, z nieujarzmionej potrzeby kreowania nowych kolorowych światów oraz z chęci podzielenia się naszymi wizjami z Tobą. 

Mam na imię Anna i jestem uzależniona od barw. 

Maluję obrazy, przede wszystkim olejne i tempery, tradycyjnymi metodami (ikony, malarstwo holenderskie), projektuję i tworzę bajecznie kolorowe mozaiki.
Niedawno zakochałam się w różnorodności i możliwościach farbowania i przędzenia owczego runa. Zajęłam się spełnianiem marzeń tkaczek i dziewiarek o wyjątkowych, szalonych, ręcznie przędzionych włóczkach art-yarnach - z farfoclami, z loczkami, w cudownych kolorach, z niesamowitą strukturą. Z różnorakich włókien i wszelakich ras owiec. Fotografom zajmującym się artystyczną fotografią noworodkową oferuję niepowtarzalne rekwizyty do sesji.
 

Stan jest specjalistą od złoceń i politury, od zapierających dech rysunków, subtelnych akwareli, wyjątkowych witraży - które sam wymyśla, projektuje i tworzy.

Wiele lat pracował przy konserwacji i renowacji zabytkowych budynków, rzeźb, mebli i obrazów. 
Dla prządek projektuje magiczne wrzeciona. Odnajduje ukryte kształty w kawałkach szlachetnego drewna i wydobywa je. Tworzy wrzeciona, które nie tylko są narzędziem do pracy, ale i małym arcydziełem. 

Akademickie wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zapewniają nam swobodne wykorzystywanie dowolnych materiałów, po to by uzyskać pożądany efekt niemal w każdym materiale i dziedzinie sztuki.  
 
W Atelier oferujemy gotowe rzeczy na sprzedaż - wszystkie są wyjątkowe, zaprojektowane i wykonane przez nas - dwójkę zapalonych fascynatów a zarazem profesjonalnych artystów. Wszystko robimy od podstaw z miłością i entuzjazmem.

Realizujemy także indywidualne projekty i zamówienia,  czyli: spełniamy marzenia